Monday, 16 March 2015

Coś dla siebie!

Witam!
Dzień mija za dniem. Nawet sie nie obejżymy a bedzie lato :) a swoją drogą to juz nie mogę się doczekać. Pierwsze oznaki wiosny już są oby teraz zaświeciło więcej słońca.
Jak wracałam do pisana mówiłam, że będę pisała, pokazywała coś innego niż tylko hafty. czasem mam na haftowanie czas czasem nie mam, a chciałabym utrzymać ciągłość mojego blogowania.

Kiedyś przeglądają internet zobaczyłam artukuł pt. " French manicure i czerwony lakier do paznokci to nuda" Przyznam, że zawsze dbałam o moje dłonie i paznokcie.
Po przeczytaniu tekstu zaczęla drążyc ten temat dalej, na innych blogach, w galeriach zdjeć, You Tube. To co znalazłam przeszło moje wszelkie oczekiwania! Nie wiem dlaczego, ale zawsze myślałam, że ozdobienie paznokci może odbyć się tylko przez zrobienie paznokci żelowych, akrylowych itd. - okazuje sie jednak, że nie :) Bardzo mnie to ucieszyło. Mając wolną chwilę postanowiłam spróbować domowym sposobem zrobić cos innego na moich paznokciach niż tylko ten "nudny french manicure". Oto są wyniki :)Jest to tak zwane "Ombre". Ja zrobiłam tylko z dwoch kolorów, ale można nawet tworzyć tęczę :)

Wpisująć Paznokcie Ombre na you Tube pokaże się mnóstwo filmików pokazowych.

Polecam wszystkim, idzie pękne lato, można zaszaleć i nie mieć "nudnych" paznokci.

1 comment: