Thursday, 15 November 2012

Pierwsza Kartka Świąteczna

Przeglądając blogi oglądam jak idą Wam prace związane ze Świętami. Tworzone są już pierwsze bombki, kartki, hafy małe i duże. Każdy szykuje coś niepowtarzalnego i specjalnego dla najbliższych. Z racji, że nie ma zbyt wiele czasu, a do Świąt niestety nie zdążę obdarować wszystkich własnoręcznie robionymi pracami musiałam wymyślić coś na szybko.
 Nie mogłam jednak zapomnieć o najbliższej rodzinie - mamie i bracie, z którymi nie zobaczę się w tym szczególnym czasie w inny sposób niż prze Skypa. Siostra będzie z nami w Anglii to chociaż tyle dobrego! 
Z tego powodu postanowiłam zrobić im wyszywaną kartkę. Wzór znalazłam na blogu Danieli kliknij tutaj. Bardzo ładny prosty haft. Nie miałam dokładnie identycznych kolorów nici, ale udało mi się wyszukać coś w powiedzmy podobnych odcieniach :) Ile dałam radę wyszyć prezentuję:
4 comments:

 1. Aniu, widzę, że świetnie Ci idzie, a kolorki zawsze można dobrać samemu. Wzór, o który prosisz prześlę jutro, ale uprzedzam, że w oryginale wygląda nieco inaczej,ja go sobie przysposobiłam po swojemu, ale jeszcze nie mam czasu na rozrysowanie. Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. Bardzo ładny hafcik, ten wzorek jest śliczny:)Czekam na resztę:)I zapraszam do mnie po nominację:)

  ReplyDelete
 3. Ja nawet ani jednej nie dam rady zrobić... Brak czasu jet koszmarem!! Ale Twoja będzie na pewno piękna!:)

  ReplyDelete
 4. Zapraszam do mnie do zabawy:)

  ReplyDelete